Первые водительские права выдают на 2 года, а потом их будут менять на постоянные при условии совершения не более 2 нарушений.

Обмен водительского удостоверения, выданного лицу впервые, после окончания срока его действия происходит без сдачи экзаменов при условии совершения не более 2 административных правонарушений в сфере дорожного движения.

В случае, если водитель-новичок, в течение двух лет со дня выдачи документа, совершил три и более правонарушений, то обмен такого удостоверения возможен только после повторной сдачи теоретического и практического экзаменов.

Первые водительские права

Автошкола "Автомобільний клуб" у зв'язку із ситуацією в країні призупиняє навчання, до відновлення стабільної ситуації. Ми не закриваємось, і повернемося якнайшвидше. Всі питання, що цікавлять, ви можете поставити за телефоном 093-624-98-37.

Друзі, фронт потребує постійної підтримки. Тож ми просимо допомогти зі збором коштів для ЗСУ. На часі велика потреба в закупівлі підсумків та магазинів. Приблизний рахунок - 12000 грн. Всі зібрані кошти ми передамо перевірений людині, яка збирає для хлопців які захищають Харків.

Будемо дуже вдячні, дякую усім та кожному за підтримку. Віремо, що перемога з кожним днем все ближче. Все буде Україна!

Карта монобанк
5375 4112 0224 8147

https://send.monobank.ua/jar/66naYeu4ga